Skip to main content

Jesteśmy w trakcie niezwykłego wydarzenia – BlueStar VARTECH 2023, które właśnie (11-12.09.2023) odbywa się w San Antonio, USA.

BlueStar VARTECH 2023 to wydarzenie branżowe organizowane przez globalnego dystrybutora rozwiązań technologicznych dla przedsiębiorstw, firmę BlueStar.

Konferencja ta, która odbywa się corocznie, zgromadziła w tym roku w San Antonio liczne grono profesjonalistów i ekspertów branżowych (1,5 tys. uczestników). W trakcie wydarzenia uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w różnorodnych sesjach edukacyjnych, warsztatach oraz panelach dyskusyjnych dotyczących najnowszych trendów i innowacji w sektorze technologii. Jest to również doskonała okazja do nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych oraz zapoznania się z nowościami produktowymi prezentowanymi przez wiodące firmy w branży. Ważnym elementem konferencji jest także wystawa produktów, gdzie uczestnicy mogą na żywo zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami. Wydarzenie to jest cenione w branży za swoje zaangażowanie w promocję innowacji i współpracy pomiędzy różnymi podmiotami rynkowymi.

Reprezentujący naszą firmę Karol Piwowarczyk ma możliwość wymiany opinii z ekspertami z różnych dziedzin na temat przyszłości branży. Bierze aktywny udział w demonstracjach nowych rozwiązań produktowych, praktycznych warsztatach, sesjach Q&A.

BlueStar VARTECH 2023 to wydarzenie, które nie tylko podnosi standardy branżowe, ale również inspiruje do rozwoju.

Z niecierpliwością czekamy na drugi dzień pełen inspirujących prelekcji i możliwość networkingu z ekspertami branżowymi.