Skip to main content

Nasza Wizja.

FIRMA

Jesteśmy firmą z 10-letnim doświadczeniem na rynku doradztwa logistycznego oraz rozwiązań IT dla logistyki.

Nasz Zespół

Jesteśmy multidyscyplinarnym zespołem z siedzibą w Krakowie, którego pasją jest tworzenie innowacyjnej metodyki wsparcia procesów logistycznych. Naszym celem jest daleko idąca optymalizacja rozwiązań logistycznych.

“Kluczowym aspektem naszej pracy jest to, aby czerpiąc z naszej wiedzy i 10 letniego doświadczenia wspomagać firmy w realizacji ich wizji.”

Karol PiwowarczykCEO, Founder
CEO-founder-Jacek-Gabryel
Prezes Zarządu

Jacek Gabryel

Współzałożyciel i współwłaściciel Elandis. Projektant systemu Feniks Software i jednocześnie osoba odpowiedzialna za jego rozwój. W sferze konsultingu pełni funkcję wiodącego konsultanta ds. IT.

Kompetencje informatyczne łączy z doświadczeniem w branży logistycznej projektując rozwiązania przyjazne dla użytkowników i najbardziej funkcjonalne z punktu widzenia firmy klienta. Specjalista w zakresie technologii i rozwiązań automatycznej identyfikacji. Posiada doskonałe umiejętności w prowadzeniu projektów wdrożeniowych oraz w zakresie integracji systemów informatycznych.

CEO-founder-Lukasz-Lisowiec
Wiceprezes Zarządu

Łukasz Lisowiec

Współzałożyciel i współwłaściciel Elandis. Zarządza działem konsultingu logistycznego Elandis, w którym pełni rolę wiodącego konsultanta. Kierownik projektów doradczych w obszarze łańcucha dostaw.

Doświadczenie zawodowe zbierał realizując jako konsultant wiodący lub project manager projekty logistyczne i wdrożeniowe dla takich firm jak m.in. PGE, Husqvarna, Royal Collection, Van Pur, Społeczny Instytut Wydawniczy Znak, Aluprof, Zeta Pro Office S.A., Martes Sport czy też Partner Tele.com. Specjalizuje się w projektach logistycznych nowych magazynów, w reorganizacji magazynów istniejących oraz organizacji logistyki produkcyjnej z wykorzystaniem metodologii i narzędzi lean manufacturing.

CEO-founder-Karol-Piwowarczyk
Wiceprezes Zarządu

Karol Piwowarczyk

Współzałożyciel i współwłaściciel Elandis. Pełni funkcję konsultanta biznesowego odpowiadając za nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami oraz partnerami firmy.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów sprzedażowych i doradczych w zakresie optymalizacji logistyki przedsiębiorstw. Jako konsultant logistyczny projektował i uruchamiał systemy infrastrukturalne dla logistyki magazynowej (automatyka magazynowa, infrastruktura do składowania i transportu towaru). Specjalista w dziedzinie automatycznej identyfikacji: rozwiązania hardware oraz software.

ealndis-head-of-sales-lukasz-sporek

Łukasz Sporek

Dyrektor Sprzedaży

ealndis-head-of-it-jerzy-koscielny

Jerzy Kościelny

Dyrektor ds. Wdrożeń

ealndis head of logistics consulting -Szymon Kaczmarczyk

Szymon Kaczmarczyk

Dyrektor ds. Doradztwa Logistycznego

Jagoda-Piwowarczyk-head-of-hr

Jagoda Piwowarczyk

HR

Doradztwo Logistyczne - Nowoczesna Logistyka

Naszym pomysłom i rekomendacjom przyświeca jeden zasadniczy cel: użyteczność – to dzięki niej zamierzone efekty nasi Klienci osiągają szybko, prosto i przy możliwie jak najmniejszym nakładzie inwestycyjnym.

Naszą wizją jest bycie liderem na rynku doradztwa logistycznego. Chcemy być firmą wyznaczającą trendy i standardy usług konsultingowych świadczonych dla logistyki. Firmą, która poprzez swoje pomysły i rozwiązania zapewnia najlepsze kierunki rozwoju swoim partnerom.

Metoda

Twórz projekty, które inspirują ludzi.

Wyznaczamy trendy i standardy usług doradztwa świadczonych dla logistyki.

01

Innowacje w każdym projekcie bez wyjątków.

Jest to nasz cel nadrzędny, do którego codziennie, skrupulatnie i wytrwale staramy się dążyć.

02

Zawsze przekraczaj granice swojej kreatywności.

Naszym pomysłom i rekomendacjom przyświecają zasadnicze cele: innowacyjność i użyteczność.

03