01

Kim jesteśmy i do czego dążymy

misja i wizja Elandis

Wspieramy firmy w rozwoju ich logistyki

misja

Nasza misja to wspieranie firm w ich rozwoju poprzez świadczenie usług doradczo-projektowych dedykowanych każdemu obszarowi łańcucha dostaw. Charakteryzuje nas zaangażowanie – dlatego doskonale identyfikujemy problemy i rozumiemy potrzeby naszych klientów.

Naszym pomysłom i rekomendacjom przyświeca jeden zasadniczy cel: użyteczność – dzięki niej zamierzone efekty nasi klienci osiągają szybko, prosto i przy możliwie jak najmniejszym nakładzie inwestycyjnym. Na tle konkurencji wyróżnia nas profesjonalizm działania i umiejętność budowania dobrych i trwałych relacji biznesowych – to dlatego nasi klienci bez wahania i często polecają nas innym.

  • 8
    LAT NA RYNKU
  • 66
    ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW
  • 85
    MLN WARTOŚCI BUDŻETÓW INWESTYCJI
Autorytet w zakresie usług doradztwa logistycznego

wizja

Naszą wizją jest bycie liderem na rynku doradztwa logistycznego. Chcemy być firmą będącą autorytetem w tej dziedzinie, wyznaczającą trendy i standardy usług konsultingowych świadczonych dla obszarów łańcucha dostaw, firmą która poprzez swoje pomysły i rozwiązania zapewnia najlepsze kierunki rozwoju swoim klientom. Jest to nasz cel nadrzędny, do którego codziennie, skrupulatnie i wytrwale staramy się dążyć.

02

Naszą największą wartością jest nasz zespół

ludzie

Ludzie

Nasza działalność opiera się na ciągłej pracy z ludźmi – naszymi klientami, partnerami biznesowymi ale przede wszystkim pracownikami. To właśnie Oni stanowią podstawę naszej firmy, są jej największą wartością i źródłem sukcesów.

Nasz zespół to doświadczeni konsultanci, których łączy pasja, wspólne wartości i zaangażowanie. Nasze doświadczenia są różnorodne, bo były i są gromadzone poprzez realizację wielu projektów dla różnych firm z różnych branż.

Za cel stawiamy sobie nieustanny rozwój oraz podnoszenie kompetencji naszego zespołu. Naszym klientom daje to gwarancję świadczenia usług najwyższej jakości, a nam samym pewność, że jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją.

jacek_gabryel

Współzałożyciel i współwłaściciel Elandis. Projektant systemu Feniks Software i jednocześnie osoba odpowiedzialna za jego rozwój. W sferze konsultingu pełni funkcję wiodącego konsultanta ds. IT.

Kompetencje informatyczne łączy z doświadczeniem w branży logistycznej projektując rozwiązania przyjazne dla użytkowników i najbardziej funkcjonalne z punktu widzenia firmy klienta. Specjalista w zakresie technologii i rozwiązań automatycznej identyfikacji. Posiada doskonałe umiejętności w prowadzeniu projektów wdrożeniowych oraz w zakresie integracji systemów informatycznych.

Jacek Gabryel
dyrektor działu IT
karol1

Współzałożyciel i współwłaściciel Elandis. Pełni funkcję konsultanta biznesowego odpowiadając za nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami oraz partnerami firmy.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów sprzedażowych i doradczych w zakresie optymalizacji logistyki przedsiębiorstw. Jako konsultant logistyczny projektował i uruchamiał systemy infrastrukturalne dla logistyki magazynowej (automatyka magazynowa, infrastruktura do składowania i transportu towaru). Specjalista w dziedzinie automatycznej identyfikacji: rozwiązania hardware oraz software.

Karol Piwowarczyk
dyrektor działu handlowego
lukasz_lisowiec

Współzałożyciel i współwłaściciel Elandis. Zarządza działem konsultingu logistycznego Elandis, w którym pełni rolę wiodącego konsultanta. Kierownik projektów doradczych w obszarze łańcucha dostaw.

Doświadczenie zawodowe zbierał realizując jako konsultant wiodący lub project manager projekty logistyczne i wdrożeniowe dla takich firm jak m.in. PGE, Husqvarna, Royal Collection, Van Pur, Społeczny Instytut Wydawniczy Znak, Aluprof, Zeta Pro Office S.A., Martes Sport czy też Partner Tele.com. Specjalizuje się w projektach logistycznych nowych magazynów, w reorganizacji magazynów istniejących oraz organizacji logistyki produkcyjnej z wykorzystaniem metodologii i narzędzi lean manufacturing.

Łukasz Lisowiec
dyrektor konsultingu logistycznego
03

Opinie naszych klientów o współpracy z nami

nasi klienci o nas

"Mając na uwagę naszą współpracę z Elandis, szczerze polecamy tę firmę każdemu, kto staje przed wyzwaniem zaprojektowania i przeniesienia obiektu magazynowego."
Maciej Harmak
Prezes Zarządu
"Współpraca z firmą Elandis okazała się dobrym wyborem – otrzymaliśmy optymalnie zaprojektowaną powierzchnię, zapewniającą nam wymagane zdolności operacyjne, przy uwzględnieniu określonego budżetu."
Michał Litwiński
Kierownik Logistyki
"Biorąc pod uwagę zaangażowanie, ilość przekazanych nam rekomendacji oraz profesjonalizm konsultantów prowadzących projekt, możemy stwierdzić, iż nasza współpraca z firmą Elandis była bardzo udana."
Kamil Jankowiak
Prezes Zarządu / Właściciel
"Biorąc pod uwagę zakres prac oraz jakość ich wykonania, szczerze polecamy usługi firmy Elandis. Dzięki ich zaangażowaniu byliśmy w pełni gotowi na wdrożenie systemu klasy WMS, a nasze operacyjne procedury pracy w magazynie zostały uszczelnione. Co więcej, sporządzone rekomendacje opierały się nie tylko na bieżącej sytuacji firmy, ale zakładały również wzrosty sprzedaży w przyszłości."
Maciej Seweryn
Logistyk
"Współpraca z firmą Elandis pozwoliła nam na poprawę procedur operacyjnych oraz przystąpienie do weryfikacji rynku i dostępnych rozwiązań. Biorąc pod uwagę efekty przeprowadzonych prac, szczerze polecamy firmę Elandis jako rzetelnego partnera biznesowego."
Daniel Korbus
Członek Zarządu
"Polecamy współpracę z firmą Elandis każdemu, kto poszukuje profesjonalizmu, dużego doświadczenia oraz elastyczności zastosowanych rozwiązań."
Krzysztof Kukla
Prezes Zarządu
"Współpraca z konsultantami Elandis należała do bardzo udanych – proponowane rozwiązania poparte były odpowiednimi wyliczeniami i przykładami, dzięki czemu zyskaliśmy duże bezpieczeństwo inwestycyjne i pewność, iż kompleks magazynowy uwzględnia nie tylko bieżące potrzeby firmy, ale również te przyszłe związane z ciągłym rozwojem firmy."
Paweł Cebulak
Właściciel
"Całość prac wykonanych przez konsultantów Elandis oceniamy bardzo dobrze – projekt adaptacji obiektu realizowany był według ich zaleceń, a dzięki elastyczności zastosowanych rozwiązań przewiduje również wdrożenie w przyszłości rozwiązań z zakresu automatyki magazynowej."
Wojciech Szkarłat
Dyrektor Zarządzający
"Współpracę z firmą Elandis oceniamy bardzo dobrze – wszystkie założenia projektowe zostały zrealizowane, a nasze potrzeby w pełni spełnione. Jest to rzetelny i profesjonalny partner biznesowy."
Krzysztof Jarosz
Dyrektor Zakładu
"Współpracę z firmą Elandis oceniamy jako bardzo udaną, zarówno pod względem projektowym, jak i doradczym. Konsultanci Elandis wywiązali się ze wszystkich założeń projektu, niejednokrotnie służąc nam dobrą radą."
Mirosława Morawska
Prezes Zarządu
„Po kilku miesiącach współpracy jesteśmy w stanie stwierdzić, iż powierzenie realizacji projektu konsultantom Elandis było dobrą decyzją. Całość prac została wykonana zgodnie z harmonogramem oraz naszymi oczekiwaniami."
Artur Szymczak
Dyrektor Zarządzający
"Za sprawą optymalizacji zagospodarowania przestrzeni działki oraz maksymalizacji wykorzystania powierzchni zabudowy w dość specyficznym terenie, udało się osiągnąć 100% wykorzystanie powierzchni dostępnej działki. Projekt firmy Elandis przewiduje obsłużenie naszego zakładanego zapotrzebowania na miejsce oraz przyszłościowych wzrostów."
Andrzej Moskała
Prezes Zarządu
"Firma Elandis nie tylko zaprojektowała dla nas obiekt, który będzie posiada możliwość rozbudowy w przyszłości i doposażenia go w rozwiązania automatyki magazynowej, ale wspomogła nas również w trakcie przeprowadzki do nowego miejsca oraz zarekomendowała wdrożenie systemu klasy WMS, który zautomatyzowałby część naszych procesów."
Leszek Jungiewicz
Prezes Zarządu
"Profesjonalne podejście konsultantów Elandis do przeprowadzanego projektu, sprawiło, iż byliśmy w pełni zadowoleni z efektów współpracy. Wszystko zostało wykonane zgodnie z planowanymi terminami i założeniami projektowymi, a zastosowane w nowym magazynie rozwiązania sprawdziły się w codziennej praktyce."
Piotr Zajdel
Właściciel
"Współpraca z firmą Elandis umożliwiła nam osiągnięcie wyznaczonych przez nas celów, a wdrożone rekomendacje okazały się efektywne i trafne. Wszystkim firmom chcącym skorzystać z usług doradczych w zakresie funkcjonowania logistyki magazynowej czy też produkcyjnej, polecam współpracę z firmą Elandis."
Magdalena Stryczek
Logistics Manager
"Oceniając całokształt prac wykonywanych przez konsultantów Elandis, jesteśmy w stanie wydać opinię polecającą ową firmę. To co ją wyróżnia to profesjonalna realizacja projektu, rzetelne podejście konsultantów do napotkanych problemów, zaangażowanie, dbałość o najmniejsze szczegóły oraz o spełnienie wszelkich założeń projektowych, przy jednoczesnym zastosowaniu najlepszych rozwiązań."
Jarosław Ptaszek
Właściciel
"W ocenie końcowej, możemy polecić firmę Elandis jako profesjonalną i terminową każdej firmie potrzebującej usług konsultingowych."
Jacek Pieronkiewicz
Członek Zarządu
„Współpraca z konsultantami Elandis przyczyniła się do zwiększenia operacyjnych możliwości firmy Partner Tele.com. Z całą odpowiedzialnością możemy polecić firmę Elandis jako solidnego i profesjonalnego Partnera".
Leszek Kuszka, Jacek Kwiatkowski
Właściciele
"Polecam firmę Elandis, ponieważ jest to solidny partner biznesowy, którego konsultanci rozumieją potrzeby klienta oraz posiadają odpowiednią wiedzę i kompetencje, aby uzyskać założone cele."
Rafał Ziółkowski
Właściciel
"Jako wymagający klienci możemy stwierdzić, że firma Elandis zrealizowała wszystkie oczekiwania związane z realizowanym projektem w sposób profesjonalny i zgodnie z założonym harmonogramem. Kontakt z konsultantami spółki był szybki i łatwy. Współpracę z firmą Elandis oceniamy na poziomie bardzo dobrym."
Rafał Krępa
Dyrektor
"Podczas realizacji projektu firma Elandis wykazała się profesjonalizmem i w pełni sprostała naszym oczekiwaniom. Sama współpraca przebiegała sprawnie i efektywnie, a wszystkie etapy prac realizowane były terminowo".
Sebastian Rezmer
Dyrektor Zarządzający
"Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Pana Jacka Gabryela, jako profesjonalnego Partnera biznesowego oraz rozwiązanie Feniks WMS, które z powodzeniem wykorzystujemy w naszym magazynie".
Małgorzata Tomczak
Kierownik Rozwoju Gospodarki Magazynowej
"Możemy polecić współpracę z firmą Elandis. Wyróżnia się ona terminowością realizacji projektu oraz rzetelnym podejściem konsultantów, ich zaangażowaniem i dbałością o spełnienie wszystkich założeń projektowych przy jednoczesnym zastosowaniu najlepszych, sprawdzonych rozwiązań".
Marcin Łobos
Prezes
"Obserwując efekty, jakie uzyskaliśmy po przeprowadzonym projekcie, polecam współpracę z firmą Elandis. Konsultanci dokonali profesjonalnej analizy potrzeb naszej firmy, rzetelnie i z zaangażowaniem wywiązali się z umowy".
Andrzej Aleksandrowicz
Prokurent
"Współpracę z firmą Elandis oceniam bardzo wysoko i polecam każdej firmie, która poszukuje profesjonalnej obsługi w zakresie wdrożenia systemu informatycznego".
Dariusz Jarminśki
Prezes Zarządu
„Pan Łukasz Lisowiec z zapałem i zaangażowaniem wspierał firmę Zeta Pro Office podczas wszystkich etapów zmian wprowadzanych w magazynie. Z przyjemnością polecamy współpracę z Panem Łukaszem, jako z wysokiej klasy specjalistą”.
Tomasz Kondzielnik
Wiceprezes Zarządu
„Na podstawie efektów jakie uzyskaliśmy, szczerze polecam współpracę z firmą Elandis. Konsultanci przeprowadzili audyt logistyczny naszego magazynu - dokonali profesjonalnej analizy procesów w naszej firmie, rzetelnie i z zaangażowaniem wywiązali się z umowy".
Anna Jankowska
Wiceprezes Zarządu
"Współpracę z firmą Elandis oceniamy jako bardzo dobrą. Pozwoliła nam ona przejść przez trudny proces przeprowadzki magazynu w sposób płynny i zgodny z harmonogramem, zapewniając przy tym odpowiedni poziom bezpieczeństwa logistycznego. Możemy polecić konsultantów Elandis jako profesjonalnych i rzetelnych Partnerów".
Bogdan Krzak
Kierownik Działu Logistyki i Gospodarki Magazynowej

<span style="color:#fff;">Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - </span> Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close