Skip to main content

Plany rozwoju, obsługa większej liczby klientów oraz wzrost ilości asortymentu skłoniły firmę Partner Telekom Sp. z o.o. Sp. k. do decyzji o budowie nowego magazynu. Kluczowy element projektu stanowić będzie zaprojektowanie layoutu magazynu oraz rozlokowanie asortymentu w przestrzeni magazynowej. Odpowiedni projekt magazynu ma się przyczynić do maksymalizacji miejsc składowania towaru oraz miejsc bezpośredniej kompletacji, szybkości kompletacji i jej efektywności. Jednym z ważniejszych założeń będzie też wzrost ilości obsługiwanych zamówień przy niezmiennej liczbie pracowników. Końcowym etapem tej części projektu będzie przeszkolenie pracowników z zakresu procesów i działania nowego magazynu oraz stworzenie rekomendacji dotyczących rozwiązań infrastrukturalnych.

Dalsza współpraca będzie obejmować analizę procesów magazynowych pod kątem zautomatyzowania ich przez system informatyczny Feniks WMS.

Partner Telekom Sp. z o.o. Sp. k. to jedna z największych w Polsce hurtowni akcesoriów do telefonów komórkowych. Firma działa od 2001 r. kierując swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i odbiorców hurtowych (sklepów, sieci i punktów handlowych). Jest importerem akcesoriów do telefonów komórkowych oraz urządzeń mobilnych, swoim klientom proponuje 10 tys. pozycji w 300 grupach asortymentu.